OGLAS

AKTUALNO

OGLAS

ŽNK Radomlje na Facebooku

Seznam trenerk in trenerjev ženskega nogometnega kluba Radomlje


VODJA DEKLIŠKEGA NOGOMETNEGA POGONA

Romana Rojc


Ime in priimek: Romana Rojc
Nogometna izobrazba: UEFA C
Elektronska pošta: romana.rojc@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 041 865 999


DEKLICE U9 in U11

Sara Vidmar

GLAVNA TRENERKA
Ime in priimek: Sara Vidmar
Nogometna izobrazba: UEFA C, Študentka fakultete za šport
Elektronska pošta: sara.vidmar@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 041 210 575

Anže Jereb TRENER POMOČNIK
Ime in priimek: 
Anže Jereb
Nogometna izobrazba: UEFA C
Elektronska pošta: 
anze.jereb@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 
070 255 677


DEKLICE U13

Marika Prošek

GLAVNA TRENERKA
Ime in priimek:
Marika Prošek
Nogometna izobrazba: UEFA B
Elektronska pošta: marika.prosek@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 041 427 678

Katarina Jagarinec

TRENERKA POMOČNICA
Ime in priimek: 
Katarina Jagarinec
Nogometna izobrazba: UEFA C, Študentka fakultete za šport
Elektronska pošta: 
katarina.jagarinec@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 
051 235 573


DEKLICE U15

Manca Jereb

GLAVNA TRENERKA
Ime in priimek: 
Manca Jereb
Nogometna izobrazba: UEFA B
Elektronska pošta: 
manca.jereb@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 
040 137 644

Karmen Ulbin

TRENERKA POMOČNICA
Ime in priimek: 
Karmen Ulbin
Nogometna izobrazba: Študentka fakultete za šport, smer nogomet
Elektronska pošta: 
karmen.ulbin@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 
041 915 816


DEKLETA U17 in VODJA MLADINSKEGA POGONA

Peter Kristan

GLAVNI TRENER
Ime in priimek:
Peter Kristan
Nogometna izobrazba: UEFA A
Elektronska pošta: peter.kristan@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 031 602 318


ČLANICE

tl_files/profilne_slike/2016-17/Trenerji/Previsic_Davor-295x413.jpg GLAVNI TRENER
Ime in priimek:
Davor Previšić
Nogometna izobrazba: UEFA A
Elektronska pošta: davor.previsic@znk-radomlje.si
Kontaktna številka: 040 376 570

TRENER VRATARK

Uroš Juračič

Ime in priimek: Uroš Juračič
Nogometna izobrazba: UEFA B, trener vratarjev UEFA B
Elektronska pošta: uros.juracic@znk-radomlje.si 
Kontaktna številka: 041 934 916



Sponzorji

sportalarm24.de VAR-IKS Trimer MOJE-LECE.si TSGE Avto Cerar Picerija Jaka Ribiški dom Velenje Kalcer Car Center Cerar Domžalec.si Športni park Radomlje topdom