Izredni občni zbor ŽNK Radomlje

Spoštovane članice in člane Ženskega nogometnega kluba Radomlje vabimo na izredni občni zbor ŽNK Radomlje, ki bo v četrtek, 19. decembra 2019 ob 17. uri v Kodrovi dvorani Kulturnega doma Radomlje.DNEVNI RED:

1. Otvoritev skupščine in pregled dnevnega reda 2. Ugotovitev sklepčnosti in izvolitev delovnih teles 3. Pregled, seznanitev in potrditev zapisnika zadnje seje občnega zbora 4. Predstavitev sprememb v statutu, ki so obvezne po zakonodaji; glasovanje za sprejem sprememb.

MOJ, TVOJ, NAŠ KLUB!

Predsednica ŽNK Radomlje Andreja Leskovšek McQuarrie

34 views
ŽNK_Radomlje_Logo_bw.png

Moj, tvoj, naš klub!

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon

   Domov         Kontakt         Nogometna šola           UEFA             NZS              S2S