ŽNK_Radomlje_Logo_bw.png

Moj, tvoj, naš klub!

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon

   Domov         Kontakt         Nogometna šola           UEFA             NZS              S2S         

Izredni občni zbor ŽNK Radomlje

Spoštovane članice in člane Ženskega nogometnega kluba Radomlje vabimo na izredni občni zbor ŽNK Radomlje, ki bo v četrtek, 19. decembra 2019 ob 17. uri v Kodrovi dvorani Kulturnega doma Radomlje.DNEVNI RED:

1. Otvoritev skupščine in pregled dnevnega reda 2. Ugotovitev sklepčnosti in izvolitev delovnih teles 3. Pregled, seznanitev in potrditev zapisnika zadnje seje občnega zbora 4. Predstavitev sprememb v statutu, ki so obvezne po zakonodaji; glasovanje za sprejem sprememb.

MOJ, TVOJ, NAŠ KLUB!

Predsednica ŽNK Radomlje Andreja Leskovšek McQuarrie

25 views