top of page

S KIDRIČANKAMI ŠE V PRVENSTVU

Članska ekipa ŽNK Radomlje Medex se je med tednom prebila v finale Ženskega pokala Pivovarna Union, v nedeljo pa se bo s Kidričankami pomerila še v sklopu 21. kroga Ženske nogometne lige Triglav.

»Na tekmo proti Aluminiju se pripravljamo resno in osredotočeno. Naš cilj je jasen – osvojiti tri točke. Verjamemo v svojo igro, ostati moramo disciplinirane, odigrati svojo igro in izkoristiti vsako priložnost, ki se nam ponudi,« je ligaško gostovanje v Kidričevem napovedala mlada Tajda Mujezinović.

Šestnajstletnica, po stažu še kadetinja, je v četrtkovem obračunu z Aluminijem prispevala delež k pokalni zmagi in uvrstitvi v majski finale. »Uvrstitev v finale pokalnega tekmovanja je za nas velik uspeh in nagrada za trud, ki ga vlagamo skozi sezono. Pokazale smo pravo ekipno energijo in željo po zmagi. Osebno sem zelo ponosna na celotno ekipo in hvaležna za zaupanje na tako pomembni tekmi,« je o pokalni zmagi dejala Gorenjka.

Uvrstitev v veliki finale je kronala z osebnim mejnikom, v drugem polčasu tekme se je razveselila članskega prvenca: »Prvi zadetek v članski konkurenci mi pomeni pomemben mejnik in dodatno samozavest. Predstavlja potrditev dobrega dela na treningih in dodatno motivacijo za naprej. Vesela sem, da lahko s svojim prispevkom pomagam ekipi in upam, da bom v prihodnje še večkrat učinkovita.«

Ob Tajdi je člansko ekipo sestavljala še peterica kadetinj, Neja Selan, Lana Lesjak, Aneli Kutin Prešeren in Maša Šegatin. Peterica spomladi obveznostih s člansko ekipo uspešno usklajuje s kadetskimi preizkušnjami, rumenosrčne pa zasedajo vrh lestvice Lige DU17. S kakšnimi ambicijami tako v kadetske kot članske preizkušnje v nadaljevanju sezone pogleduje naša sogovornica?

»V nadaljevanju sezone želim ohranjati visoko raven igre v kadetski selekciji, kjer imam pomembno vlogo, hkrati pa si želim čim bolje izkoristiti priložnosti v članski ekipi. Moj cilji so konstantno napredovati, pridobivati izkušnje in čim več doprinašati obema ekipama. Verjamem, da lahko z delom in predanostjo dosežem še višjo raven. Ob tem pa se zahvaljujem obema trenerjema in štabu za zaupanje in motivacijo,« je še poudarila Tajda.

Nedeljski obračun Kidričank in Radomljank se bo v Športnem parku Kidričevo začel ob 11. uri. Podprite rumenosrčne v lovu na nove pomembne točke!

FOTO: Aljoša Cankar


Komentarji


ŽNK_Radomlje_Logo_bw.png

MOJ, TVOJ, NAŠ KLUB!

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon
Medex.png
Holistik.png
REAM belo ozadje.jpg
Triglav.png
NLB.jpg
SŽ_logotip_rgb-01.png
AvtohisaKranj.png
Intersport-logo.png
JomaLogo.png
Dana.png
domžalec_logo-original_zgodbe.png

   Domov         Kontakt         Nogometna šola           UEFA             NZS              S2S            Piškotki

bottom of page