Sodelovanje z NLB projektom Šport mladim

Šport mladim je projekt, v okviru katerega NLB podpira športne klube po vsej Sloveniji, ki spodbujajo mlade h gibanju in aktivnemu življenju ter s svojo predanostjo pomembno prispevajo k razvoju zdrave in odgovorne družbe. V Novi ljubljanski banki verjamejo namreč, da lahko s povezovanjem lokalnih skupnosti in vzgojo mladih poskrbijo za boljši jutri.


Na leto NLB podpre več kot 30 športnih klubov, ki svoje nadobudne mlade igralce kalijo v nogometu, rokometu, smučanju, namiznem tenisu in jadranju. Letos smo eden izmed klubov v projektu Šport mladim tudi mi, Ženski nogometni klub Radomlje.


Z NLB smo v okviru sodelovanja že izvedli predstavitev dela v našem klubu, več si lahko preberete na spodnji povezavi:

https://www.nlb.si/znk-radomlje


Zahvaljujemo se Novi ljubljanski banki za zaupanje in se veselimo skupnega sodelovanja!87 views0 comments
ŽNK_Radomlje_Logo_bw.png

Moj, tvoj, naš klub!

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon

   Domov         Kontakt         Nogometna šola           UEFA             NZS              S2S            Piškotki